Oznakowanie nawigacyjne Zalewu Wiślanego mapa informacyjna w wersji polskiej i angielskiej wydana dzięki wsparciu South Coast Baltic

Dzięki wsparciu finansowemu w ramach projektu South Coast Baltic wydrukowaliśmy mapę ze schematem oznakowania nawigacyjnego Zalewu Wiślanego. Na mapie zaznaczone są rówież różnego rodzaju ważne informacje pomocne w pływaniu potym akwenie. Na rewersie mapy znajduje się z kolei skondensowane vademecum zalewowego żeglowania, istotne dane, namiary, telefony i inne dane. Mapę opracował i przygotował miłośnik i promotor szlaków wodnych regionu, a przy okazji redaktor naczelny naszego portalu - Piotr SaleckiMapa została przygotowana w wersji polskiej i angielskiej. Format A3 sprawił, że wydawnictwo nie jest zbyt duże, a jednoczesnie bardzo dobrze czytelne. Mapa będzie dostępna bezpłatnie we wszystkich portach i przystaniach Pętli Żuławskiej.
redakcja


Aby obejrzeć mapkę w większej rozdzielczości kliknij dwukrotnie na mapkę lub tutaj

  • Więcej o udziale Pętli Żuławskiej w programie South Coast Baltic tutajOdpowiedzi

Pława kardynalna przy podejściu do Krynicy Morskiej

Witam ! O ile mnie pamięć nie zawodzi to przy torze podejściowym do Krynicy Morskiej jest pława kardynalna zachodnia a na mapie widnieje wschodnia . Czy się może mylę? Pozdrawiam Drzazy .

Zgadza się, dziękujemy,

Zgadza się, dziękujemy, również to zauważyliśmy i na wydrukowanej mapce jest właściwa pława kardynalna. Pozdrowienia

Sposób wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.

Dodaj nową odpowiedź