Relacje z rejsów

Relacje z rejsów i wypraw po wodach Pętli Żuławskiej i sąsiednich szlakach
Relacja Andrzeja Grudnia z rejsu hausbootem Weekend 820 w sierpniu 2015 po Pomorskim Szlaku Żeglarskim. Błotnik - Gdańsk - Gdynia - Rybina - Sztutowo - Kąty Rybackie - Krynica Morska - Frombork - Braniewo - Elbląg - Błotnik
Więcej - tutaj

Fundacja Eureka z Redy zorganizowała wakacyjne rejsy dla dzieci i młodzieży po szlakach Pętli Żuławskiej. Załogi, płynące na jachtach różnego typu, przeważnie na otwartopokładowych omegach, zmagały się z żywiołem, który zwłaszcza na pierwszym rejsie dał się załogom we znaki. Sztormowa pogoda i silne opady spowodowały nawet przerwanie rejsu na kilka dni. Humory jednak dopisywały przez cały czas, a po takich przeżyciach będzie co opowiadać i co wspominać.
Więcej - tutaj
 Relacja Marka Mroza z rejsu z Gdańska na Pojezierze Iławskie, przez wody Pętli Żuławskiej i Kanału Elbląskiego. Warte obejrzenia są również piękne zdjęcia. Zapraszamy do lektury i czekamy na Wasze relacje z rejsów po wodach Pętli Żuławskiej, które z przyjemnością zamieścimy na stronie.
Więcej - tutaj
 Relacja Adama Śliwy z rodzinnego rejsu barką motorową (hausbootem) na trasie Stara Pasłęka-Elbląg-Malbork-Tczew-Gdańsk-Przekop Wisły-Rybina-Kąty Rybackie-Krynica Morska-Frombork-Stara Pasłęka. Wiele praktycznych uwag sprawia, iż ta ciekawa relacja stanowi bardzo ważne źródło praktycznych informacji dla wszystkich, którzy planują rejs po tych wodach.
Więcej - tutaj

  redaguje Piotr Salecki

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź